Vážení klienti,

kvůli novelizaci telekomunikačního zákona jsme byli nuceni upravit naše Všeobecné podmínky tak, aby s novelizací korespondovali. Jejich upravené znění je dostupné na naší stránce v sekci DOKUMENTY.

obchodní oddělení ChacharNet

„Dobrý den paní H., s manželkou jsme s internetem spokojeni, stejně s pokrytím Wifi i s rychlostí. Pro naše účely nám plně dostačuje. Zároveň bych chtěl pochválit pracovníky, kteří mají na starosti výpadky služeb, s jejich odstraněním. Vyřiďte jim, naše poděkování. Děkujeme všem za všechno.  Hezký den všem přeje K.J. "

Milí klienti,

představujeme vám červencové promo kanály. Tentokrát potěší milovníky sportu, jedná se totiž o stanice Eurosport 1 a Eurosport 2

Na těchto programech mohou uživatelé sledovat dvě velké sportovní události – cyklistický závod Tour de France a tenisový turnaj Wimbledon. 

Obě stanice budou po celý měsíc ve všech základních balíčcích. Po skončení promo akce zůstávají kanály v balíčcích Basic, Maxi, Max, Rodinný, Maximální, Sport, Sport+ a Mých 7.

ChacharNet

Vážení klienti,
 
jsme vám velmi vděční za důvěru, kterou nám prokazujete a dlouhodobě se snažíme vylepšovat kvalitu našich služeb, které od nás využíváte za přijatelné ceny bez navyšování již řadu let. V současnosti však my, a stejně tak i naši obchodní partneři, čelíme zvyšování nákladů na energie potřebné pro provoz zařízení telekomunikačních sítí, zvyšování cen za materiál, licence i inflací.
 
Souhra všech těchto faktorů nás donutila ke zvýšení cen za internet. Jelikož chápeme, že situace není jednoduchá pro nikoho z nás, navýšení cen bude jen minimální a nedosáhne ani poloviny inflace. Zároveň dojde i k navýšení rychlostí ve vybraných službách, čímž paradoxně dojde ke zlevnění služeb ve smyslu poměr cena/výkon.
 
Zvýšení cen bude účinné od 01.08.2023. Ceník platný od 01.08.2023 si můžete prohlédnout na tomto odkazu: 
 
Děkujeme za porozumění a věříme, že nám zachováte svoji přízeň.
 
V případě jakýchkoli otázek jsme vám k dispozici.
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 608 806 987
 
obchodní oddělení
ChacharNet

Dárek ke dni dětí

Milí klienti,

ani v červnu nechybí pravidelné měsíční promo kanály. Tentokrát jsme se rozhodli nadělit dětem k jejich svátku hned tři stanice.

Spolu s rodiči se mohou po celý červen těšit na JimJam, Disney Chanel a Disney Junior. Tyto kanály nabízí zejména animovanou dětskou tvorbu zaměřenou na zábavu i vzdělávání. Kanál Disney Junior vysílá pouze v angličtině.

Kanály budou dostupné ve všech balíčcích. Běžně jsou součástí následujících balíčků: JimJam –  Rodinný, Maximální; Disney Channel a Disney Junior – Maximální, Dětský.

Váš ChacharNet

Vážení klienti,

je to už téměř rok, co televize Prima zavedla omezení přetáčení reklam. Nyní přichází s prodloužením blokované reklamy při sledování pořadů z timeshiftu, nemá-li uživatel zakoupený balíček Prima bez reklam. Z dosavadních 3 minut se k 1. 6. doba prodlouží na 4 minuty. Aplikace budou na tuto změnu připraveny a změna nastane automaticky. 

Fungování ostatních funkcí zůstáví beze změny.

 

ChacharNet

Milí klienti,
 
po celý květen se můžete těšit ze tří promo kanálů.
 
Prvním je nově zařazený dokumentární FunBox UHD. Další květnové promo kanály jsou určeny pro dospělé. Jedná se o Desire a Men.tv.
 
Váš ChacharNet

Milí klienti,

rádi bychom představili dubnové promo kanály, které jsme pro vás připravili. 

Po celý duben se můžete těšit na dva hudební kanály – Mezzo a Mezzo LIVE. Tyto stanice slaví tento měsíc 25 let svého vysílání. Pro diváky si proto připravili řadu zajímavých událostí. Milovníci hudby se tak mohou těšit na přímé přenosy koncertů z Paříže, Londýna, Montrealu či Barcelony. 

Speciální událostí je pak přímý přenos z pražského Rudolfina, který mohou zájemci sledovat 28. 4. v 19:30.

Jelikož vážná hudba není obvyklou zálibou malých dětí, připravili jsme si něco i pro ně - stanici Baby TV. Ta zabaví ty opravdu nejmenší diváky do tří let. Zároveň může být prvním krokem k seznamování s cizím jazykem, vysílá totiž pouze v angličtině a němčině. 

ChacharNet