Vážení klienti,

je to už téměř rok, co televize Prima zavedla omezení přetáčení reklam. Nyní přichází s prodloužením blokované reklamy při sledování pořadů z timeshiftu, nemá-li uživatel zakoupený balíček Prima bez reklam. Z dosavadních 3 minut se k 1. 6. doba prodlouží na 4 minuty. Aplikace budou na tuto změnu připraveny a změna nastane automaticky. 

Fungování ostatních funkcí zůstáví beze změny.

 

ChacharNet

Milí klienti,
 
po celý květen se můžete těšit ze tří promo kanálů.
 
Prvním je nově zařazený dokumentární FunBox UHD. Další květnové promo kanály jsou určeny pro dospělé. Jedná se o Desire a Men.tv.
 
Váš ChacharNet

Milí klienti,

rádi bychom představili dubnové promo kanály, které jsme pro vás připravili. 

Po celý duben se můžete těšit na dva hudební kanály – Mezzo a Mezzo LIVE. Tyto stanice slaví tento měsíc 25 let svého vysílání. Pro diváky si proto připravili řadu zajímavých událostí. Milovníci hudby se tak mohou těšit na přímé přenosy koncertů z Paříže, Londýna, Montrealu či Barcelony. 

Speciální událostí je pak přímý přenos z pražského Rudolfina, který mohou zájemci sledovat 28. 4. v 19:30.

Jelikož vážná hudba není obvyklou zálibou malých dětí, připravili jsme si něco i pro ně - stanici Baby TV. Ta zabaví ty opravdu nejmenší diváky do tří let. Zároveň může být prvním krokem k seznamování s cizím jazykem, vysílá totiž pouze v angličtině a němčině. 

ChacharNet

O víkendu začíná očekávaná sezóna Formule 1.

Velká cena Bahrajnu se jede už tuto neděli. Uživatelé mohou sledovat tuto motoristickou událost na kanálech Sport 1 a Sport 2. Ty se necházejí v hlavních balíčcích  Basic, Maxi, Max, Rodinný a Maximální. Dále pak v doplňkových balíčcích Sport a Sport+.

 

ChacharNet

Milí klienti,

rádi bychom vás informovali o promo kanálu, který jsme pro uživatele nachystali na měsíc březen.

Všichni zákazníci mohou po celý měsíc zdarma sledovat oblíbený dětský kanál Minimax. Ten se zaměřuje na animované seriály pro děti školního i předškolního věku. 

Hned na začátku měsíce, 1. března, stanice uvede pokračování příběhu rodiny Croodsových v seriálu Croodsovi – Rodinný strom

Každý den mohou diváci sledovat první roky života madagaskarských hrdinů lva Alexe, zebry Martyho, žirafy Melmena a hrošice Glorie v seriálu Madagaskar: Malá divočina

 

Váš ChacharNet

Milí klienti,

rádi bychom vás informovali o promo kanálech, které jsme pro uživatele nachystali na únor. 

Všichni naši zákazníci budete mít po celý měsíc ke svým základním balíčkům  filmové stanice Film Europe a Film Europe+ zdarma.Oba tyto programy se zaměřují na artovější filmy z produkcí 50 evropských států. 

ChacharNet

Milí klienti,
 
rádi bychom vás informovali o promo kanálech, které jsme si pro vás připravili na měsíc leden.
 
Jako dárek jsme vám zpřístupnili dva nové kanály - lifestylový kanál Home & Garden TV a kanál Food network zaměřený na gastronomii.
Po skončení proma tyto stanice naleznete v balíčcích typu Rodinný a výše.
 
ChacharNet
Milí klienti,
 
jsme vám velmi vděční za důvěru, kterou nám dáváte a rádi bychom si ji udrželi nadále tím, že vám budeme poskytovat kvalitní služby na vysoké úrovni.
 
Připravili jsme pro vás úplně nový model televize. Budete si moct vybrat ze 3 základních balíčků, využít více než 115 kanálů, zpětného přehrávání až 7 dní, nahrávek 50 hodin, možnosti připojit až dva televizory s funkcí Smart, nebo 2 Set-top boxy a 3 mobilní zařízení (mobil, tablet, web).
 
Zvýšení cen jako i vylepšení služeb bude účinné od 1. 2. 2023. V případě jakýchkoliv otázek neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení: 608 806 987, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 
Váš ChacharNet