Milí klienti,
 
rádi bychom vás informovali o promo kanálech, které jsme si pro vás připravili na měsíc leden.
 
Jako dárek jsme vám zpřístupnili dva nové kanály - lifestylový kanál Home & Garden TV a kanál Food network zaměřený na gastronomii.
Po skončení proma tyto stanice naleznete v balíčcích typu Rodinný a výše.
 
ChacharNet
Milí klienti,
 
jsme vám velmi vděční za důvěru, kterou nám dáváte a rádi bychom si ji udrželi nadále tím, že vám budeme poskytovat kvalitní služby na vysoké úrovni.
 
Připravili jsme pro vás úplně nový model televize. Budete si moct vybrat ze 3 základních balíčků, využít více než 115 kanálů, zpětného přehrávání až 7 dní, nahrávek 50 hodin, možnosti připojit až dva televizory s funkcí Smart, nebo 2 Set-top boxy a 3 mobilní zařízení (mobil, tablet, web).
 
Zvýšení cen jako i vylepšení služeb bude účinné od 1. 2. 2023. V případě jakýchkoliv otázek neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení: 608 806 987, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 
Váš ChacharNet
 

Zvláštní promo jsme si připravili také na Vánoce.

Od 16. 12. do 1. 1. získají uživatelé jako dárek dokumentární stanici National Geographic, oblíbený dětský Disney Channel a celou skupinu Filmbox + Filmbox OD. Ta zahrnuje celkem 13 stanic a videotéku s více než 270 filmy české i zahraniční tvorby.

Milí klienti,

rádi bychom vás informovali o promokanálech, které jsme pro uživatele nachystali na prosinec. 
Od zítřka budou mít všichni sledující jako dárek přístupné tři kanály – filmový AMC, dětskou stanici Minimax a dokumentární Love Nature 4K.

Váš ChacharNet

Dnešním dnem své vysílání ukončila slovenská stanice RTVS Trojka. Stejný osud čeká na konci roku českou ČT3. Obě tyto stanice tak nebudou nadále v naší službě k dispozici.

Milí klienti,
 
v listopadu se můžete těšit na dva prémiové promo kanály, které obdržíte jako dárek v základních balíčcích. Jedná se o Epic Drama, oblíbený kanál plný dobových dramat či výpravných seriálů, a o dokumentární stanici Spectrum.
 
Váš ChacharNet
Milí klienti,
 
během října můžete sledovat 3 prémiové kanály, které obdržíte jako dárek v základním balíčku.
 
Jedná se o hudební kanály Mezzo a Mezzo Live a sportovní Auto Motor Sport.
 
Váš ChacharNet

Milí klienti,

od srpna najdete v nabídce nový kanál Epic Drama.
Tento kanál nabízí prémiový obsah zahrnující například skvěle hodnocený krimi seriál Ponorka, nové moderní zpracování seriálu Sisi či třetí sérii jednoho z nejsledovanejších seriálů ve Velké Británii – Všechny velké a malé bytosti. Kanál byl velmi poptávaný, věříme, že vám uděláme radost.
V srpnu bude kanál dostupný ve všech základních balíčcích jako promo, od září pak bude v nabídce balíčků: Basic, Max, Maxi, Rodinný a Maximální.

Druhým promo kanálem v srpnu bude cestovatelský Travelxp

Váš ChacharNet