Milí klienti,

 

8. března 2022 se služba HBO GO mění na HBO Max.

 
HBO MAX jako součást balíčků od SledovaniTV

Pro uživatele, kteří mají HBO GO ve svých balíčcích od SledovaniTV, se nic nemění. Pouze si budou muset stáhnout novou aplikaci do svých televizí či mobilních zařízeních. Přihlašovací údaje zůstanou stejné.
 
I nadále bude služba HBO Max součástí balíčku MaximálníMaxi + HBO GO (nově Maxi + HBO Max), HBO a HBO GO (nově HBO + HBO Max) a HBO Maxpack a cena balíčků zůstává stejná.

 

 

HBO Max jako samostatný balíček 

Jedinou změnou je to, že od 8. 3. již nemůžeme samostatně prodávat HBO Max, jako tomu bylo u HBO GO/HBO GO Online. Zákazníci, kteří si již nyní samostatné HBO GO předplácí a mají na tento balíček nastavenou automatickou obnovu platby, o balíček nepřijdou. Měsíční cena zůstává 149 Kč.
HBO bude HBO Max v březnu prodávat levněji, je ale velmi pravděpodobné, že cenu v budoucnu zvýší, tudíž předplatné přes nás bude výhodnější. 

 

Akce pro nové zákazníky do konce února 
Pokud by si noví zákazníci ještě nyní chtěli HBO GO zakoupit, připravili jsme pro ně sníženou cenu na první měsíc, a to 129 Kč, jedná se o verzi balíčku HBO GO Online, který je možné zaplatit kartou s automatickou obnovou.