Milí klienti,

přinášíme vám podrobnosti k chystanému novému TV balíčku Mých 7, který spouštíme od pondělí 2. 12. 2019. 

Klient, který má aktivní některý za základních balíčků si může zakoupit nový doplňkový balíček Mých 7, kde si sám vybere 7 TV kanálů, které chce sledovat. Čtěte prosím pozorně.

Postup pro uživatele:

  • Uživatel si v obchodě vybere balíček Mých 7, kde vidí seznam všech kanálů, ze kterých si může 7 navolit (aktuálně je na výběr cca 30 TV kanálů). 
  • Nejprve si ale balíček musí zakoupit a po zakoupení je přesměrován do nastavení, kde si TV kanály vybírá.


  • K vybraným 7 TV kanálům dostane automaticky 4 kanály ze skupiny Óčko v HD. Celkem tedy bude mít v balíčku 11 TV kanálů. 
  • Výběr 7 kanálů je vždy na měsíc, po měsíci, v případě, že má stále balíček aktivní, může uživatel svou volbu změnit a namixovat si jiných 7 TV kanálů. 
  • Existují dvě skupiny TV kanálů, které musí být vždy spolu, tzn. uživatel si musí vzít všechny kanály ze skupiny. Skupina jedna je Eurosport 1 a Eurosport 2; skupina dva je Discovery, TLC, Animal Planet, Discovery Investigation a Travel Channel. Příklad: V případě, že si uživatel vybere Travel Channel, automaticky má přiřazeny další 4 kanály ze skupiny a do počtu sedm si vybírá tedy již jen 2 další kanály.

Cena balíčka je 149 Kč / měsíc.

Váš ChacharNet